Wypożyczalnia samochodów Białystok - aktualna oferta

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Polecane i promocje Polecne i promocje Poradnik Prasóweczki Prasówki

Zatłoczone miasta, rosnące koszty mieszkania i reklama idei car sharingu sprawia, że coraz wiele osób rezygnuje z bycia auta na cecha i używa spośród pomocy, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Białystok. Na weekendowy wypad poza miasto, na tygodniową podróż, a że na wynajem długoterminowy dla gości? Niezależnie z sytuacji, doskonałym wyjściem będzie wypożyczalnia samochodów Białystok dodatkowo jej drogi asortyment. Jakie auta możemy zdobyć w wynajem?

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Auta segmentu A

Istnieją toż samochody, które doskonale sprawdzają się do betonowej dżungli, na zatłoczone parkingi i małe zaułki. Przedstawicielami tego detalu są m.in. Volkswagen UP! lub Hyundai i10 – niewielkie, małolitrażowe kompakty. Sprawdzą się idealnie na krótkie dystanse, do normalnego celu w mieście czyli na niewielkie, podmiejskie wyjazdy.

Auta segmentu B

Samochody spośród obecnego składnika bardzo często polecane są jako auta służbowe, ulubiony wybór przedstawicieli handlowych i mobilnych agentów branżowych. Idealnym przykładem samochodu klasy B jest Skoda Fabia, łącząca w sobie ekonomiczną kulturę pracy i spokojne strony użytkowe. Uniwersalność tych aut sprawdza się także w mieście, jak także na drodze ekspresowej.

Podgrupą segmentu B jest brać B-kombi, czyli auta z powiększoną przestrzenią bagażnika. Dzięki takiemu podejściu będziemy w okresie zapakować bagaże dla czteroosobowej rodziny na weekendowy wyjazd albo na przechowywanie gadżetów reklamowych własnej firmy. Kilka walizek czy toreb sportowych, sprzęt audiowizualny, rollery, banery lub standy reklamowe – wszystko to zapakujemy i przetransportujemy autami takimi jak Skoda Fabia Kombi.

Auta segmentu C
Ten gatunek aut jest najpopularniejszą klasą kompaktów: korzystny stosunek ceny do grup, przyzwoity komfort jazdy oraz proste spalanie działają go idealnym zestawem dla grup z dziećmi. Bowiem są podejmowane przez najdłuższą grupę konsumentów, w segmencie C jest największa różnorodność modeli: od Skody Rapid czy Octavii przez Fiata Tipo aż po Forda Focusa.

Także gdy w poprzednim segmencie, no i tutaj spotkamy się z zmianami C-kombi, które bardzo chętnie wybierane są przez marki jako auta służbowe. Ten segment wygląda nieco bardziej reprezentacyjnie, sprawdza się wyższym stopniem zaufania oraz szerszym bagażnikiem niż segment B-kombi. Przy średnim wzroście ceny zyskujemy komfort, przestrzeń i wygodny design.

Auta segmentu D

Więc wyjątkowo cenne, najlżejsze również dużo luksusowe auta, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Białystok. Znakomite osiągi, wygoda podróżowania i różny pakiet wyposażenia z pewnością stanowi silny atut podczas długich podróży. Auta te przenoszone są dla wymagających klientów, jacy nie komponują się na kompromisy, ustępstwa i półśrodki. Gama pojazdów obejmuje doskonale wszystkim dane Fordy Mondeo oraz Toyoty Avensis. Ponadto, do predyspozycji naszych klientów oddajemy samochody z automatyczną skrzynią biegów, dzięki czemu nasza wycieczka będzie ciągle bardziej przyjemna. W skrzynię DSG wyposażono w własnej flocie takie projekty jak Kia Optima, Skoda Superb oraz Opel Insignia.

Auta segmentu Crossover

Rosnąca marka i częsty wybór jako auto rodzinne sprawiają, iż w swej możliwości znajdą Państwo również Suzuki SX-4 Cross, będące reprezentantem segmentu Crossover. Wygodna droga oraz bezpieczeństwo chodzą tu w parze z niewygórowanymi kosztami i estetyczną sylwetką. Podróż tym autem – nawet wielogodzinna – z pewnością upłynie przyjemnie w pozycji bez obciążania organizmu kierowcy.

Auta segmentu Bus

Użytkowe auta dane do ćwiczeń specjalnych, które doskonale sprawdzą się w każdej firmie. Wśród Busów wyróżniamy trzy kategorie samochodów: Furgon, Plandeka oraz Laweta. Pierwsze dwa gatunki doskonale sprawdzą się przy przeprowadzkach, dostawie produktów lub produktu, transportu ładunków czy przesyłek. Lawetą natomiast będziemy w okresie przetransportować świeżo zakupione auto lub zostawić je do mechanika w razie awarii lub stłuczki.

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments