Buty

Buty Biała Rawska

Prasóweczki

Księżna Kate, żona brytyjskiego następcy tronu i mama trójki dzieci, jest jednocześnie godną naśladowania ikoną stylu. Jej kreacje budzą sukces na całkowitym świecie. Każde publiczne wyjście wywołuje falę komentarzy. Przeważnie są to zgody i superlatywy. Trudno bowiem dopatrzyć się jakichkolwiek braków w stylizacjach księżnej Cambridge. Z wykształcenia historyk sztuki, doskonale łączy protokół obowiązujący koronowane osoby z wybraną elegancją. Jak duża, długa i zgrabna kobieta, dobrze czeka w szpilkach. Księżna tworzy swoje ulubione fasony. Na ważne wyjścia, rauty i zagraniczne bale zakłada szpilki w sposobu glamour, jak srebrne, połyskujące od Jimmy Choo (model Romy 100), Oscara de la Renta (model Cabrina), Gianvitto Rossi (model 105 przypominający gwiezdny pył) i Prady (srebrne, metaliczne Rose Satin). Lubi arystokratyczny aksamit, jaki zdobi szpilki od Jimmy Choo (szare szpilki model Aimee) lub z Ruperta Sandersona (model Winona). Fascynujące buty, jakie ma Księżna Kate blog w języku polskim, opisuje szczegółowo. Warto podglądać książęcą małżonkę i poznawać jej stylizacje. To, co raz założy Kate Middleton blog dotyczący rodziny królewskiej, szczegółowo dokumentuje. Można zauważyć z swoja inspirujące modele z światowej sławy projektantów. Uwagę zwracają te ceny. Nawet na warunki brytyjskie są to koszty wysokie. Jednak Księżna nie należy do głów rozrzutnych. Ponadczasowe fasony wykorzystuje wielokrotnie. Oczywista jest ze konkretnego rozwiązania do popularności i swoistego recyclingu.

Buty Warta

Szpilki Księżnej Kate z Cambridge

Ulubione szpilki Kate Middleton blog polskojęzyczny dokumentuje z całą precyzją. Lista ulubionych projektantów butów na słupku jest duża. Podnosi ją Jimmy Choo, ulubieniec gwiazd i celebrytów. Żona księcia Williama dobrze w nich robi. Romy 100 Velvet to szpilki dla prawdziwej arystokratki. Odcień burgund idealnie pasuje do ciemnowłosej księżnej. Nowa grupa tego standardu butów pochodzi z Prady (zamszowe szpilki w mało brązowym odcieniu). Zamsz i czerwień pojawia się na szpilkach Russell & Bromley (model Pinpoint) i znacznie tańszych od Hobbs. Z zmiany czerwone, skórzane czółenka na szpilce od Manolo Blahnika (model BB Velvet) dobrze zapoznają się na oficjalnych, reprezentacyjnych spotkaniach. Księżna pojawiała się więcej w zielonych, aksamitnych słupkach od Emmy London (model Rebecca a takze szare, model Valerie Carbon) i odpowiednich Gianvito Rossi nr 85. W garderobie Kate nie mogło zabraknąć błękitnych szpilek od Alexandra McQueen, pisanych na jednostkowe zamówienie. Intensywny błękit pojawia się i na szpilkach od Ruperta Sandersona (model Malory), Blahnika (Calogera) także z Prady (model Pointy Toe). Ciekawy sposób mają szpilki LK Bennett z granatowej postaci z lekkimi ćwiekami z początku (model Harper).

 

strefa mody twoje ulubione

Różne kolory bieli i nude pojawiają się zwłaszcza na szpilkach. Rodzina z Cambridge zawsze dobrze przedstawia się podczas oficjalnych spotkań. Księżna Kate oraz jej dobre stylizacje doskonale korespondują z każdą uroczystością. Kate przebywała w białych szpilkach z zaokrąglonym noskiem od J Crew (model Lucie), białych lakierowanych od Gianvito Rossi nr 105 i nude nr 85, beżowych od Russell & Bromley (5th Ave). Klasyczne szpilki w odcieniu nude od Emmy London (Rebecca Blush). Wśród przykładów w barwach nude nie mogło zabraknąć szpilek lakierowanych od Jimmy Choo (Romy 100).

zobacz również Aukcje

Czarne szpilki Księżnej Cambridge to oczywista kolekcja najbardziej prestiżowych nazwisk świata mody: są to znaczne modele z Prady, Jimmy Choo, Gianvito Rossi, Stuarta Weitzmana, Episode. Z serii do balowych i wieczorowych kreacji, Kate ubiera także bardziej ekstrawaganckie szpilki, jak sandały z wiązaniami wokół kostki: Jimmy Choo, modele Dart i Vamp oraz Prada Scalloped (identyczne szpilki w odcieniu jasnym i czarnym).

Koturny i espadryle jako niezobowiązujący look Księżnej Kate

Księżna z ludu, jak zwą ja brytyjskie czasopisma, nie stroni z zwykłych butów na koturnie. Przechodzi w domowej kolekcji letnie espadryle Russell & Bromley (model Coco-Nut), złe od Stuarta Weitzmana Corkswoon oraz koturny na korku Pied A Terre. Wśród niskich butów na płaskiej podeszwie, pojawiają się wsuwane mokasyny od Russell & Bromley oraz lakierowane baleriny tej jednej firmy. Rodzina z Cambridge uwielbia jazdę konną. Dlatego księżna jest duże buty jeździeckie, np. Half N Half od Stuarta Weitzmana. Buty Warta

Buty księżnej na zimę: ulubione czarne kozaki do kolan

Ciepłą i jesienną porą, Księżna ubiera czarne kozaki do kolan. Stanowi ich moc w domowej kolekcji. Oczywiście a w wypadku zimowych butów pojawiają się znane nazwiska czołowych projektantów obuwia. Stuart Weitzman, Russell & Bromley, Aquatalia, to cechy, z których pochodzą nowe modele zimowego obuwia. Obok eleganckich kozaków, księżna pojawia się w czystej klasy kaloszach, np. Penelope Chilvers. U Kate Middleton blog w języku polskim, wskazuje także dążenie do pieszych wędrówek. Górskie trapery z kożuszkiem z firmy Berghaus (Supalite Gore Tex) oraz śniegowce na narty Sorel.

Obuwie sportowe Księżnej Cambridge: wszystkie nasze jakości w poszczególnej garderobie

Jeżeli szuka o buty sportowe, tu Księżna Kate korzysta z marek, jakie noszą jeszcze jej ludzie. Przechodzi w bezpośredniej garderobie modele z New Balance, kilka sztuk Adidas, Nike, Asics na profesjonalnej, żelowej podeszwie (GEL-Solution Speed 3). Posiada również swoje buty z brytyjskiej sieciówki Marks & Spencer. Buty Warta

Obecnie, po opuszczeniu domu przez kilka Sussex, w kształt usunęła się Mghan i książę Harry blog o rodzinie królewskiej, dzięki Kate pozostaje nadal inspirującym źródłem nowinek ze świata wielkiej popularności. Garderoba księżnej Kate z pewnością dzieli się z tego, co chodzi Meghan. Z pewnością, żeby nie została wybranką księcia Williama, taż mogłaby doradzać w postaciach mody. Tymczasem stanie nam z zapartym tchem wyczekiwać kolejnych, fascynujących stylizacji Księżnej Cambridge. Buty Warta

Zobacz również Buty Księżnej Kate

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments